Tel. +421 43 586 5054 | E-mail: lekarenuanjeladk@stonline.sk
LEKÁREŇ
U ANJELA
Navštívte naše profily na:
Lekáreň U Anjela, Interiér
NOVINKA!
V našej lekárni máte možnosť aktivácie mobilnej aplikácie VšZP!
Prevádzkový čas
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00
Lekárenská pohotovosť
26.08.2019 Po. 20:00 - 22:30
07.09.2019 So. 20:00 - 22:30
18.09.2019 St. 20:00 - 22:30
28.09.2019 So. 20:00 - 22:30
POZOR ZMENA!
Od 2. septembra 2017 máme otvorené aj každú sobotu!

Akcie

Vážení zákazníci s potešením Vám odporúčame nasledovné akciové ponuky:
 
Neváhajte a pozrite si katalógy produktov privátnej značky PLUS LEKÁREŇ, obsahujúce sortiment, ktorý nakupujete najčastejšie a to za výhodné ceny!

 
Pozrite si aj výber 3 akciových produktov privátnej značky PLUS LEKÁREŇ na mesiac august, ktoré poznáte z TV reklamy za mimoriadne priaznivé ceny!

V mesiaci august Vám odporúčame Imodium tvrdé kapsuly, rýchla a účinná úľava od príznakov hnačky na liečbu dospelých a detí od 6 rokov.

 
Pri zakúpení Diclobene gélu 100g alebo Diclobene náplastí 5ks získate Magnézium šumivé tablety 20ks iba za 1 cent.

 
Antihistaminikum Fenistil gél pre rýchlu a účinnú úľavu od svrbivej a podráždenej pokožky s chladivým efektom.

 
 
NEPREHLIADNITE: S potešením Vám predstavujeme novinku konceptu vlasových kúpeľov, Rene FURTERER, kompletný rad unikátnej a personalizovanej vlasovej dermokozmetiky, ktorá ponúka výnimočné rituály vlasovej starostlivosti.

 
Každý rituál vlasových kúpeľov, Rene FURTERER je vyvinutý len z kombinácie 100% prírodných esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov, starostlivo vybraných pre ich cielené terapeutické a aromatické kvality a vedie nielen ku krásnym vlasom, ale aj k potešeniu zmyslov.

 
Pri tejto príležitosti Vám prinášame mimoriadnu akciu na Rene FURTERER, šampón ZADARMO podľa vlastného výberu, pri nákupe produktov Rene FURTERER nad 32 €. Táto jedinečná akcia platí v mesiaci august 2019.

 
Pozrite si tiež novinky z produkcie DUCRAY, šampón EXTRA-DOUX, veľmi jemný šampón na časté mytie vlasov vo výhodnom 400 ml balení s 150 ml ZDARMA a SENSINOL, fyziologický ochranný a zkľudňujúci šampón pre citlivú vlasovú pokožku za priaznivé ceny.

 
Dávame Vám do pozornosti novinky Avène radu Hydrance, nekonečný zdroj hydratácie pre citlivú pleť s inovovaným prístupom k hydratácii.

 
Využite mimoriadnu zľavu -6 € na slnečnú ochranu, ktorú získate nákupom slnečného radu Avène nad 16 €.

 
Pozrite si ŠPECIÁLNE PONUKY na produkty A-Derma s unikátnymi zľavami počas vybraných mesiacov roku 2019.

 
Aj vo svojej krehkej koži sa môžete cítiť lepšie s produktami A-Derma zameranými na preventívnu starostlivosť o podráždenú a narušenú pokožku, pre všetkých – od dojčiat po seniorov.

 
Prinášame Vám mimoriadnu zľavu vlasovej starostlivosti KLORANE -4 €, ktorú získate pri nákupe výrobkov KLORANE nad 16 €.

 
Z dielne Klorane Vám zároveň dávame do pozornosti starostlivosť o telo s bio maslom Cupuaçu s preukázanými blahodárnymi vlastnosťami pre všetky typy kože.

 
Letné slnečné dni sa nezadržateľne blížia a preto Vám prinášame unikátnu limitovanú edíciu slnečnej starostlivosti KLORANE s voskom z YLANG-YLANG zameranú na vlasy vystavené slnku, ponúkajúcu ochranu pred slnkom, soľou, pieskom a chlórompred, počas aj po opaľovaní.

 
Pri tejto príležitosti Vám zároveň dávame do pozornosti TRAVEL KIT slnečnej starostlivosti Klorane s voskom z YLANG-YLANG vhodný na cesty, ktorý obsahuje Ochranný olej 50ml, Vyživujúci šampón 100 ml a Obnovujúci balzam 50 ml.

 
Drahé mamičky, prinášame Vám prírodnú starostlivosť pre bábätká z dielne Klorane Bébé teraz aj vo výhodných DUO baleniach s jemným umývacím krémom a jemnými čistiacimi obrúskami za mimoriadne priaznivé ceny so zľavou -50 % na 2. gél a zľavou -70 % na 2. obrúsky!

 
Pozrite si aj novinku z produkcie Klorane s čistiacou silu mäty vodnej pre detox vlasov a vlasovej pokožky vhodnou pre prírodné, melírované alebo farbené vlasy.

 

Špecialista Melascreen z produkcie DUCRAY predstavuje depigmentačnú starostlivosť proti pigmentovým škvrnám, pomáha korigovať a redukovať slnkom vzniknuté hyperpigmentácie, vrásky a stratu pevnosti pokožky.

 
Upokojenie z prírody od Avène Vám prináša revolučnú starostlivosť Cleanance s riešením pre každý typ AKNÉ v 3 krokoch!

 
Pozrite si základnú starostlivosť Avène pre pleť žiariacu krásou každý deň, s produktami za priaznivé ceny pre všetky druhy pleti.

 
Odporúčame Vám upokojenie z prírody od Avène. Revolučná starostlivosť DermAbsolu o zrelú pleť s novým prístupom k procesom starnutia kože, zameraným na prejavy starnutia v 3 úrovniach za skvelé akciové ceny!

 
Milé dámy, prinášame Vám inováciu z dielne ELANCYL pre zoštíhlenie, spevnenie a energiuZOŠTÍHLUJÚCE DUO: SLIM DESIGN (Tobolky) + SLIM DESIGN (zoštíhlenie-spevnenie) s účinkom -3 Kg tuku za 8 týždňov preukázaným štúdiou!

 
Ak sa už tešíte na leto a neviete sa dočkať horúcich slnečných lúčov prinášame Vám zľavovú akciu EUCERIN -6 €, ktorú získate nákupom rady produktov slnečnej ochrany SUN, poskytujúcej ochranu pred UVA a UVB lúčmi a aj vysokoenergetickým viditeľným svetlom.

 
Taktiež Vám dávame do pozornosti špeciálnu akciu EUCERIN na starostlivosť proti vráskam, ktorá začína už od 19.90 €, platnú na očné krémy a všetky Q10 krémy aj krémy Anti-Age. Neváhajte a využite túto mimoriadnu príležitosť!

 
Prinášame Vám kompletný program starostlivosti o telo z dielne ELANCYL. Inovácie 2019 zamerané na celulitídu, zoštíhleniespevnenie brucha a problematických partií, taktiež aj tonizačný gél a krém na prevenciu strijí.

 
Ďalej Vám odporúčame ponuku veterinárneho sortimentu:

 
Veríme, že Vás naše akciové produkty oslovili a v prípade záujmu neváhajte navštíviť našu lekáreň. Pokiaľ máte akékoľvek otázky môžete použiť aj komentáre pod článkom, alebo náš profil na Facebooku a Twitteri, veľmi radi Vám odpovieme a odborne poradíme.

Budeme radi ak o našich akciových ponukách poviete aj Vašej rodine, priateľom a známym. Tešíme sa na Vašu návštevu v Lekárni U Anjela!

Zdieľanie a šírenie ->

Pridajte komentár

Pharm. Dr. Alena Chytilová - Lekáreň U Anjela, Samuela Nováka 1764/4, Dolný Kubín
IČO: 31927564 | Číslo živnostenského registra: 503-4276, Okresný úrad Dolný Kubín