Oznam: Milí pacienti a zákazníci, ku dňu 18. januára 2021 sa zmenila forma vlastníctva Lekárne U Anjela z fyzickej osoby na s.r.o.
Tak ako doteraz i naďalej sa snažíme poskytovať najlepšiu starostlivosť všetkým pacientom a zákazníkom.
Vernostné karty Lekárne U Anjela zostávajú v platnosti.
Tel. +421 43 586 5054 | E-mail: lekuanjela@gmail.com
LEKÁREŇ
U ANJELA
Navštívte naše profily na:
Lekáreň U Anjela, Interiér
NOVINKA!
V našej lekárni máte možnosť aktivácie mobilnej aplikácie VšZP!
Prevádzkový čas
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00
Lekárenská pohotovosť

Akcie

Vážení zákazníci s potešením Vám odporúčame nasledovné akciové ponuky:

V súčasnej mimoriadnej pandemickej situácii spôsobenej Koronavírusom (COVID-19, 2019-nCoV) Vám prinášame 2019-nCoV IgG/IgM rýchlo-testy na detekciu protilátok prítomných pri ochorení COVID-19.

NOVINKA: Zároveň Vám dávame do pozornosti aj možnosť nákupu respiratorov FFP2 priamo v našej lekárni.

Neváhajte a pozrite si katalógy produktov privátnej značky PLUS LEKÁREŇ, obsahujúce sortiment, ktorý nakupujete najčastejšie a to za výhodné ceny!

Pre zdravé nožičky Vašich detičiek máme pre Vás pripravené zdravotné topánočky a papučky značky PROTETIKA, BAREFOOT a FARE od čísla 18 po číslo 30. Vyššie čísla topánočiek Vám radi objednáme.

PROTETIKA

Značka PROTETIKA prináša širokú ponuku detskej obuvi z čisto prírodných materiálov a s prvkami, ktoré sú prevenciou pre zdravý vývoj detských nôh. PROTETIKA má pre deti v portfóliu obuv na všetky príležitosti – od vychádzkových topánočiek a sandáliek, cez športovú obuv a gumáčiky, až po plátenky a prezuvky.

BAREFOOT

Naše chodidlá majú od narodenia všetky technológie, ktoré potrebujeme pre náš prirodzený pohyb. BAREFOOT topánočky umožňujú chodidlám prirodzene pracovať tak, akoby boli naboso a pohybovať sa tak, ako to príroda chcela. Majú nulový sklon podrážky medzi špičkou a pätou a predná časť topánky je navrhnutá v anatomickom tvare chodidla. Umožňujú tak prirodzené rozvinutie chodidla aj klenby nohy pri došľape a ich opätovné zmrštenie pri odraze. Vaše chodidlá tak neustále prirodzene pracujú.

FARE

Detské topánočky FARE patrí medzi najpredávanejšie topánky pre deti. Sú odporúčané mamičkami aj odborníkmi pre ich vysokú kvalitu a skvelé funkčné vlastnosti. V našej ponuke nájdete detské topánočky pre všetky ročné obdobia.

Pripravte sa na príchod slnečných dní s opaľovacími prípravkami AVENE. Máme pre Vás pripravenú zľavu 6€.

Nádej pre lepší život s atopiou a svrbením Vám prinášajú produkty Avène upokojujúcej koncentrovanej starostlivosti XeraCalm A.D určené pre suchú, atopickú pokožku dojčiat, detí aj dospelých.

Pozrite si novú generáciu obnovujúcej a ochrannej starostlivosti Cicalfate, pre celú rodinu z dielne Avène s vyššou účinnosťou pre okamžité upokojenie podráždenej a poškodenej kože.

Prinášame Vám inovatívnu starostlivosť o pleť so sklonom k akné z produkcie Avène, Cleanance Comedomed, poskytujúcu viditeľné výsledky už po 7 dňoch, s novou patentovanou látkou Comedoclastin.

Dávame Vám do pozornosti novinky Avène radu Hydrance, nekonečný zdroj hydratácie pre citlivú pleť s inovovaným prístupom k hydratácii.

Upokojenie z prírody od Avène Vám prináša revolučnú starostlivosť Cleanance s riešením pre každý typ AKNÉ v 3 krokoch!

Základná starostlivosť Avène pre pleť žiariacu krásou každý deň, s produktami za priaznivé ceny pre všetky druhy pleti.

Odporúčame Vám upokojenie z prírody od Avène. Revolučná starostlivosť DermAbsolu o zrelú pleť s novým prístupom k procesom starnutia kože, zameraným na prejavy starnutia v 3 úrovniach za skvelé akciové ceny!

Neprehliadnite novinku tónovanej hydratačnej starostlivosti Avène pre upokojenie a 24h hydratáciu pleti.

Aj vo svojej krehkej koži sa môžete cítiť lepšie s produktami A-Derma zameranými na preventívnu starostlivosť o podráždenú a narušenú pokožku, pre všetkých – od dojčiat po seniorov.

Z dielne Klorane Vám zároveň dávame do pozornosti starostlivosť o telo s bio maslom Cupuaçu s preukázanými blahodárnymi vlastnosťami pre všetky typy kože.

Pozrite si aj novinku z produkcie Klorane s čistiacou silu mäty vodnej pre detox vlasov a vlasovej pokožky vhodnou pre prírodné, melírované alebo farbené vlasy.

Drahé mamičky, odporúčame Vám prírodnú starostlivosť pre bábätká z dielne Klorane Bébé teraz aj vo výhodných DUO baleniach s jemným umývacím krémom a jemnými čistiacimi obrúskami za mimoriadne priaznivé ceny so zľavou -50 % na 2. gél a zľavou -70 % na 2. obrúsky!

Neprehliadnite tiež jedinečnú 50% ZĽAVU na 2. šampón Ducray pôsobiaci proti reakčnému a chronickému vypadávaniu vlasov v balení DUO ANAPHASE+.

Leto strieda jeseň a s ňou aj typické počasie. S ním sa ako bumerang vracia aj obdobie jesenných chrípok a chrípke podobných ochorení. Ak však máme po ruke dobre vybavenú homeopatickú „protichrípkovú“ lekárničku, nemusíme sa každoročných jesenných zdravotných komplikácií obávať.

Prinášame Vám novinku Eucerin, hyalurónovú masku pre intenzívnu hydratáciu redukujúcu jemné vrásky do 5 min.


Ďalej Vám odporúčame ponuku veterinárneho sortimentu:

Veríme, že Vás naše akciové produkty oslovili a v prípade záujmu neváhajte navštíviť našu lekáreň. Pokiaľ máte akékoľvek otázky môžete použiť aj komentáre pod článkom, alebo náš profil na Facebooku a Twitteri, veľmi radi Vám odpovieme a odborne poradíme.

Budeme radi ak o našich akciových ponukách poviete aj Vašej rodine, priateľom a známym. Tešíme sa na Vašu návštevu v Lekárni U Anjela!

Zdieľanie a šírenie ->
Lekáreň U Anjela s.r.o. | adresa prevádzky: Samuela Nováka 1764/4, Dolný Kubín
IČO: 53369696 | Zapísaná v Obchodnom registri, vložka číslo: 40850/R | Oddiel: Sro