Tel. +421 43 586 5054 | E-mail: lekarenuanjeladk@stonline.sk
LEKÁREŇ
U ANJELA
Navštívte naše profily na:
Lekáreň U Anjela, Interiér
NOVINKA!
V našej lekárni máte možnosť aktivácie mobilnej aplikácie VšZP!
Prevádzkový čas
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00

Akcie

Vážení zákazníci s potešením Vám odporúčame nasledovné akciové ponuky:
 
Neváhajte a pozrite si katalógy produktov privátnej značky PLUS LEKÁREŇ, obsahujúce sortiment, ktorý nakupujete najčastejšie a to za výhodné ceny!

 
Pozrite si aj výber akciových produktov privátnej značky PLUS LEKÁREŇ na mesiac január, ktoré poznáte z TV reklamy za mimoriadne priaznivé ceny!
 
V mesiaci január Vám odporúčame DOLORgit medušné kvapky na zmiernenie bolesti, začervenanie a svrbenie uší, teraz v skvelej cenovej akcii -18%.

 
Prípravok Dorithricin s obsahom lokálneho antibiotika na cmúľanie pri zápaloch a bolestiach hrdla získate za mimoriadne zvýhodnenú cenu.

 
Lieky Olynth – rýchlo uvoľnia Váš upchatý nos, teraz s novinkou Olynth Plus pre rýchlejšie hojenie poranenej nosovej sliznice.

 
Drahé mamičky, prinášame Vám prírodnú starostlivosť pre bábätká z dielne Klorane Bébé teraz aj vo výhodných DUO baleniach s jemným umývacím krémom a jemnými čistiacimi obrúskami za mimoriadne priaznivé ceny so zľavou -50 % na 2. gél a zľavou -70 % na 2. obrúsky!

 
V mesiacoch JANUÁR / FEBRUÁR Vám prinášame špeciálnu ponuku A-Derma na DUO produkty EXOMEGA CONTROL s -50% zľavou na druhý produkt v balení Emolienčný krém 400 ml, alebo v prípade balenia Hydratačné telové mlieko 400 ml + Hydratačný sprchový gél 100 ml získate úplne ZADARMO.

 
Zároveň Vám dávame do pozornosti špeciálnu ponuku A-Derma na produkty Phys-AC, ktoré v mesiacoch JANUÁR / FEBRUÁR získate so zľavou -4 €.

 
Neprehliadnite mimoriadnu akciu Avène s jedinečnou zľavou -6 € na ľubovolný produkt z radu YsthéAL na prevenciu a korekciu všetkých prejavov starnutia kože, ktoré sú spôsobené prevažne UV žiarením: vrásky, jemné ryhy, strata pružnosti, jasu a žiarivého tónu pleti.

 
Výťažok z pivónie v produktoch KLORANE Vám prinesie upokojenie citlivej a podráždenej vlasovej pokožky. Teraz aj v špeciálnej ponuke ŠAMPÓN 400 ML + GÉLOVÝ BALZAM na vlasy 150 ML v DUO balení.

 
Suché šampóny KLORANE umývajú vlasy už za 2 minúty! Dostupné aj v špeciálnej ponuke so ZĽAVOU -2 €.

 
Nádej pre lepší život s atopiou a svrbením Vám prinášajú produkty Avène upokojujúcej koncentrovanej starostlivosti XeraCalm A.D určené pre suchú, atopickú pokožku dojčiat, detí aj dospelých.

 
Pozrite si novú generáciu obnovujúcej a ochrannej starostlivosti Cicalfate, pre celú rodinu z dielne Avène s vyššou účinnosťou pre okamžité upokojenie podráždenej a poškodenej kože.

 
Prinášame Vám novinku Eucerin, hyalurónovú masku pre intenzívnu hydratáciu redukujúcu jemné vrásky do 5 min.

 
S potešením Vám predstavujeme novinku konceptu vlasových kúpeľov, Rene FURTERER, kompletný rad unikátnej a personalizovanej vlasovej dermokozmetiky, ktorá ponúka výnimočné rituály vlasovej starostlivosti.

 
Dávame Vám do pozornosti LIMITOVANÚ EDÍCIU z produkcie Rene FURTERER zameranú na citlivú a podráždenú vlasovú pokožku, vrátane produktov na výživu aj hydratáciu mastnej a suchej vlasovej pokožky.

 
Každý rituál vlasových kúpeľov, Rene FURTERER je vyvinutý len z kombinácie 100% prírodných esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov, starostlivo vybraných pre ich cielené terapeutické a aromatické kvality a vedie nielen ku krásnym vlasom, ale aj k potešeniu zmyslov.

 
Prinášame Vám inovatívnu starostlivosť o pleť so sklonom k akné z produkcie Avène, Cleanance Comedomed, poskytujúcu viditeľné výsledky už po 7 dňoch, s novou patentovanou látkou Comedoclastin.

 
Dávame Vám do pozornosti novinky Avène radu Hydrance, nekonečný zdroj hydratácie pre citlivú pleť s inovovaným prístupom k hydratácii.

 
Aj vo svojej krehkej koži sa môžete cítiť lepšie s produktami A-Derma zameranými na preventívnu starostlivosť o podráždenú a narušenú pokožku, pre všetkých – od dojčiat po seniorov.

 
Z dielne Klorane Vám zároveň dávame do pozornosti starostlivosť o telo s bio maslom Cupuaçu s preukázanými blahodárnymi vlastnosťami pre všetky typy kože.

 
Pozrite si aj novinku z produkcie Klorane s čistiacou silu mäty vodnej pre detox vlasov a vlasovej pokožky vhodnou pre prírodné, melírované alebo farbené vlasy.

 

Špecialista Melascreen z produkcie DUCRAY predstavuje depigmentačnú starostlivosť proti pigmentovým škvrnám, pomáha korigovať a redukovať slnkom vzniknuté hyperpigmentácie, vrásky a stratu pevnosti pokožky.

 
Upokojenie z prírody od Avène Vám prináša revolučnú starostlivosť Cleanance s riešením pre každý typ AKNÉ v 3 krokoch!

 
Pozrite si základnú starostlivosť Avène pre pleť žiariacu krásou každý deň, s produktami za priaznivé ceny pre všetky druhy pleti.

 
Odporúčame Vám upokojenie z prírody od Avène. Revolučná starostlivosť DermAbsolu o zrelú pleť s novým prístupom k procesom starnutia kože, zameraným na prejavy starnutia v 3 úrovniach za skvelé akciové ceny!

 
Milé dámy, prinášame Vám inováciu z dielne ELANCYL pre zoštíhlenie, spevnenie a energiuZOŠTÍHLUJÚCE DUO: SLIM DESIGN (Tobolky) + SLIM DESIGN (zoštíhlenie-spevnenie) s účinkom -3 Kg tuku za 8 týždňov preukázaným štúdiou!

 
Pozrite si kompletný program starostlivosti o telo z dielne ELANCYL. Inovácie zamerané na celulitídu, zoštíhleniespevnenie brucha a problematických partií, taktiež aj tonizačný gél a krém na prevenciu strijí.

 
Ďalej Vám odporúčame ponuku veterinárneho sortimentu:

 
Veríme, že Vás naše akciové produkty oslovili a v prípade záujmu neváhajte navštíviť našu lekáreň. Pokiaľ máte akékoľvek otázky môžete použiť aj komentáre pod článkom, alebo náš profil na Facebooku a Twitteri, veľmi radi Vám odpovieme a odborne poradíme.

Budeme radi ak o našich akciových ponukách poviete aj Vašej rodine, priateľom a známym. Tešíme sa na Vašu návštevu v Lekárni U Anjela!

Zdieľanie a šírenie ->

Pridajte komentár

Pharm. Dr. Alena Chytilová - Lekáreň U Anjela, Samuela Nováka 1764/4, Dolný Kubín
IČO: 31927564 | Číslo živnostenského registra: 503-4276, Okresný úrad Dolný Kubín