Oznam: Milí pacienti a zákazníci, ku dňu 18. januára 2021 sa zmenila forma vlastníctva Lekárne U Anjela z fyzickej osoby na s.r.o.
Tak ako doteraz i naďalej sa snažíme poskytovať najlepšiu starostlivosť všetkým pacientom a zákazníkom.
Vernostné karty Lekárne U Anjela zostávajú v platnosti.
Tel. +421 43 586 5054 | E-mail: lekuanjela@gmail.com
LEKÁREŇ
U ANJELA
Navštívte naše profily na:
Lekáreň U Anjela, Interiér
NOVINKA!
V našej lekárni máte možnosť aktivácie mobilnej aplikácie VšZP!
Prevádzkový čas
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00
Lekárenská pohotovosť

O nás

Lekáreň U Anjela je tradičná a nezávislá lekáreň s viac ako 25. ročnou tradíciou. Máme široký sortiment liekov a liečivých prípravkov, sér a očkovacích látok, čajov, čajových zmesí, dojčenskej výživy a bezlepkových potravín pre celiatikov. Poskytujeme individuálnu prípravu liekov (masti, čapíky, kvapky, tinktúry, kloktadlá, delené prášky, naparovacie zmesi, atď.).

 
 
Masti, krémy a emulzie pripravujeme na špeciálnom prístroji Unguator do špeciálnych liekoviek, čím sa dosahuje vysoká kvalita a antimikrobiálna stabilita.

Lekáreň U Anjela, Unguator Lekáreň U Anjela, Meranie tlaku

 
Pokiaľ máte akékoľvek otázky môžete použiť aj komentáre pod článkom, alebo náš profil na Facebooku a Twitteri, veľmi radi Vám odpovieme a odborne poradíme.

 
Lekáreň drží široký sortiment veterinárnych liečiv (antiparazitiká, vitamíny, prípravky na kĺbovú výživu, séra a očkovacie látky, antibiotiká, atď.). Máme najširší sortiment homeopatických liečív na Orave od firmy Boiron, polykomponentné lieky a monokomponenty vo všetkých riedeniach, taktiež všetky registrované homeopatiká od firmy Peithner.

Pre našich pacientov ponúkame zdravotné pomôcky pre inkontinenciu a široký sortiment dermokozmetiky.

Sme partnerská lekáreň liečebnej kozmetiky Avène, AdermaDucray, Klorane, Klorane Bebè, Elancyl, Bioderma, Eucerin.

Doplnkový sortiment tvoria rôzne dietetiká, prípravky na kĺbovú výživu, ústnu hygienu, tradičné rastlinné prípravky od doktora Theissa, firmy Swiss, prípravky Allgasan, Virde, Eden Pharma, Jamieson, kozmetiku Doliva, imunostimoulačné, detoxikačné prípravky na detoxikáciu a chudnutie.
 
Pre zdravé nožičky Vašich detičiek sme rozšírili našu ponuku o zdravotné topánočky a papučky značky PROTETIKA, BAREFOOT a FARE.

Naša lekáreň je zároveň súčasťou popredného združenia nezávislých lekárnikov PLUS LEKÁREŇ, kde na prvom mieste je predovšetkým Vaše zdravie a maximálna spokojnosť.

PLUS LEKÁREŇ

 
Iba v lekárňach označených logom PLUS LEKÁREŇ nájdete profesionálne poradenstvo farmaceutov, individuálny priateľský prístup, široký sortiment a dostupné ceny.

Každé dva mesiace pre Vás vyberáme najpredávanejšie produkty podľa sezóny, ktoré u nás kúpite so zaujímavými zľavami.

Aktuálnu ponuku nájdete našich stránkach v sekcii AKCIE alebo priamo na stránkach PLUS LEKÁREŇ.

Zdieľanie a šírenie ->
Lekáreň U Anjela s.r.o. | adresa prevádzky: Samuela Nováka 1764/4, Dolný Kubín
IČO: 53369696 | Zapísaná v Obchodnom registri, vložka číslo: 40850/R | Oddiel: Sro