Tel. +421 43 586 5054 | E-mail: lekarenuanjeladk@stonline.sk
LEKÁREŇ
U ANJELA
Navštívte naše profily na:
Lekáreň U Anjela, Interiér
NOVINKA!
V našej lekárni máte možnosť aktivácie mobilnej aplikácie VšZP!
Prevádzkový čas
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00
Lekárenská pohotovosť
18.10.2019 Pi. 20:00 - 22:30
28.10.2019 Po. 20:00 - 22:30
08.11.2019 Pi. 20:00 - 22:30
19.11.2019 Ut. 20:00 - 22:30
29.11.2019 Pi. 20:00 - 22:30
POZOR ZMENA!
Od 2. septembra 2017 máme otvorené aj každú sobotu!

Služby lekární

Vážení zákazníci, prinášame Vám podrobný rozpis pohotovosti lekární v meste Dolný Kubín na najbližšie obdobie.

V dňoch slúži lekáreň
15.10.2019 20:00 – 22:30 ANNA (Nemocničná 1987/24)
15.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
15.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
16.10.2019 20:00 – 22:30 ALFA (SNP 1203/10)
16.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
16.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
17.10.2019 20:00 – 22:30 BENU (Nemocničná 2068)
17.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
17.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
18.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
18.10.2019 20:00 – 22:30 U ANJELA (S. Nováka 1764/4)
18.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
19.10.2019 20:00 – 22:30 NIKA (Radlinského 1710)
19.10.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
19.10.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
20.10.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
20.10.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
20.10.2019 20:00 – 22:30 Dr. Max (Nemocničná 1944)
21.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
21.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
21.10.2019 20:00 – 22:30 AZITEA (Odbojárov 1959)
22.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
22.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
22.10.2019 20:00 – 22:30 Najlepšia (Nemocničná 2904/4A)
23.10.2019 20:00 – 22:30 VIA NATURA (A. Sládkoviča 14)
23.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
23.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
24.10.2019 20:00 – 22:30 PEDAG Bysterec (Lucenkova 3477/17)
24.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
24.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
25.10.2019 20:00 – 22:30 ANNA (Nemocničná 1987/24)
25.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
25.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
26.10.2019 20:00 – 22:30 ALFA (SNP 1203/10)
26.10.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
26.10.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
27.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
27.10.2019 20:00 – 22:30 BENU (Nemocničná 2068)
27.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
28.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
28.10.2019 20:00 – 22:30 U ANJELA (S. Nováka 1764/4)
28.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
29.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
29.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
29.10.2019 20:00 – 22:30 NIKA (Radlinského 1710)
30.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
30.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
30.10.2019 20:00 – 22:30 Dr. Max (Nemocničná 1944)
31.10.2019 20:00 – 22:30 AZITEA (Odbojárov 1959)
31.10.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
31.10.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
01.11.2019 7:00 – 22:30 ANNA (Nemocničná 1987/24)
02.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
02.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
02.11.2019 20:00 – 22:30 Najlepšia (Nemocničná 2904/4A)
03.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
03.11.2019 20:00 – 22:30 VIA NATURA (A. Sládkoviča 14)
03.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
04.11.2019 20:00 – 22:30 PEDAG Bysterec (Lucenkova 3477/17)
04.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
04.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
05.11.2019 20:00 – 22:30 ANNA (Nemocničná 1987/24)
05.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
05.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
06.11.2019 20:00 – 22:30 ALFA (SNP 1203/10)
06.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
06.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
07.11.2019 20:00 – 22:30 BENU (Nemocničná 2068)
07.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
07.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
08.11.2019 20:00 – 22:30 U ANJELA (S. Nováka 1764/4)
08.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
08.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
09.11.2019 20:00 – 22:30 NIKA (Radlinského 1710)
09.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
09.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
10.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
10.11.2019 20:00 – 22:30 Dr. Max (Nemocničná 1944)
10.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
11.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
11.11.2019 20:00 – 22:30 AZITEA (Odbojárov 1959)
11.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
12.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
12.11.2019 20:00 – 22:30 Najlepšia (Nemocničná 2904/4A)
12.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
13.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
13.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
13.11.2019 20:00 – 22:30 VIA NATURA (A. Sládkoviča 14)
14.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
14.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
14.11.2019 20:00 – 22:30 PEDAG Bysterec (Lucenkova 3477/17)
15.11.2019 20:00 – 22:30 ANNA (Nemocničná 1987/24)
15.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
15.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
16.11.2019 20:00 – 22:30 ALFA (SNP 1203/10)
16.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
16.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
17.11.2019 7:00 – 22:30 ALFA (SNP 1203/10)
18.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
18.11.2019 20:00 – 22:30 BENU (Nemocničná 2068)
18.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
19.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
19.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
19.11.2019 20:00 – 22:30 U ANJELA (S. Nováka 1764/4)
20.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
20.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
20.11.2019 20:00 – 22:30 NIKA (Radlinského 1710)
21.11.2019 20:00 – 22:30 Dr. Max (Nemocničná 1944)
21.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
21.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
22.11.2019 20:00 – 22:30 AZITEA (Odbojárov 1959)
22.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
22.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
23.11.2019 20:00 – 22:30 Najlepšia (Nemocničná 2904/4A)
23.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
23.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
24.11.2019 20:00 – 22:30 VIA NATURA (A. Sládkoviča 14)
24.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
24.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
25.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
25.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
25.11.2019 20:00 – 22:30 PEDAG Bysterec (Lucenkova 3477/17)
26.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
26.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
26.11.2019 20:00 – 22:30 ANNA (Nemocničná 1987/24)
27.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
27.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
27.11.2019 20:00 – 22:30 ALFA (SNP 1203/10)
28.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
28.11.2019 20:00 – 22:30 BENU (Nemocničná 2068)
28.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
29.11.2019 16:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)
29.11.2019 20:00 – 22:30 U ANJELA (S. Nováka 1764/4)
29.11.2019 16:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
30.11.2019 20:00 – 22:30 NIKA (Radlinského 1710)
30.11.2019 7:00 – 20:00 Schneider (Alej slobody 2686)
30.11.2019 7:00 – 20:00 Dr. Max (Aleja slobody 3057/15)

 

Zdieľanie a šírenie ->
Pharm. Dr. Alena Chytilová - Lekáreň U Anjela, Samuela Nováka 1764/4, Dolný Kubín
IČO: 31927564 | Číslo živnostenského registra: 503-4276, Okresný úrad Dolný Kubín